O firmie

Firmie Quality Coaching przyświeca idea innowacyjności. Rozpoczęcie jej działalności jest równoznaczne z wprowadzeniem renomowanych usług coachingowych na rynek Warmińsko-Mazurski. W pracy tak jak w życiu codziennym staramy się wytyczać trendy i wprowadzać innowacje.

Nazwa firmy wzięła się od jakości – w końcu to od niej zależy zadowolenie naszych Klientów. W celu utrzymania najwyższych standardów wszyscy coachowie współpracujący z Quality Coaching posiadają międzynarodową certyfikację International Coaching Community. Jest to jedna z dwóch liczących się na świecie organizacji zrzeszających i szkolących profesjonalnych coachów. W roku 2010 ICC jako jedyna organizacja w Polsce otrzymała wielkie wyróżnienie w postaci European Quality Award (Europejska Nagroda Jakości) przyznaną przez EMCC (Europejska Rada ds. Coachingu i Mentoringu). Decydując się na współpracę z Quality Coaching masz pewność korzystania  z usług najwyższej jakości.

Siedziba firmy mieści się w Olsztynie. Świadczymy usługi w naszej siedzibie, jak również dojeżdżając do klientów. Obsługujemy Polskę północno-wschodnią i centralną. Między innymi miasta takie jak: Olsztyn, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Suwałki, Grudziądz i Elbląg.

Coaching jest naszą pasją, a osiąganie założonych celów i rozwój osobisty wpisane są w charakter każdego z nas i stanowią naturalny sposób bycia.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


WSTECZ

Kontakt

Quality Coaching

ul. Lanca 3/5
10-528 Olsztyn
tel. 790 474 185
email: biuro@quality-coaching.pl

Newsletter wypisz się

Artykuły

© 2011 Wszelkie Prawa zastrzeżone. Szkolenia Olsztyn - Coaching Olsztyn - Coach Olsztyn. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo