Kolejne sukcesy naszych klientów

Z satysfakcją ogłaszamy iż kolejne osoby korzystające z coachingu w Quality-Coaching odnoszą duże sukcesy. Poniżej zamieszczamy ostatnio otrzymane referencje od naszych klientów, za które jednocześnie serdecznie im dziękujemy!

 

"Coaching z Kubą to ciekawa forma współpracy, która otworzyła mi oczy na wagę kwestii mentalnych w zawodowym sporcie. Praca przebiega w przyjaznej atmosferze i przekłada się na efektywność. Kompetencje, które zacząłem wzmacniać i rozwijać oraz poznane techniki przyniosły korzystne rezultaty już po pierwszych spotkaniach. Zarządzanie emocjami to bardzo ważny aspekt w profesjonalnym sporcie – mój stan spokoju, relaksu i skupienia jest coraz większy przez co osiągam coraz lepsze wyniki."

                                                                  Arkadiusz Brzozowski - Mistrz Europy w Windsurfingu RSX
 

"Dzięki współpracy z Kubą mój zawodnik nabrał zdecydowanie więcej pewności w rywalizacji sportowej. Stał się bardziej dojrzały i zupełnie inaczej reaguje na kwestie związane ze stresem startowym. Obecnie nie wyobrażam sobie sportu wyczynowego bez współpracy z psychologiem sportowym czy coachem. Jest to nieodłączny element na drodze do mistrzostwa sportowego. Kontakt z Kubą jest dodatkowo łatwiejszy ponieważ czuje On ducha rywalizacji sportowej i sam uprawia SPORT. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Jakubem".

                                                                    Tomasz Stefański
                                                                    Trener żeglarstwa w Klubie Sportowym "Baza Mrągowo"
 

"Miałem przyjemność współpracować z Panem Jakubem w zakresie coachingu sportowców. Z całą pewnością mogę polecić go wszystkim tym, którzy mają problem z wiarą w siebie i we własne umiejętności z różnych względów. Człowiek bardzo sympatyczny, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, a przede wszystkim potrafi słuchać i rozumie ludzi. Po kilku spotkaniach uwierzyłem w siebie co od razu miało przełożenie na osiągane przeze mnie wyniki sportowe. Natchnął mnie dużą dawką optymizmu i na nowo zbudował moją pewność siebie. Dziękuję!"

                                                                Radosław Stefanowicz - zawodowy piłkarz - Stomil Olsztyn

 

„Mieliśmy w firmie spore problemy z pracownikami. Można by tu wymienić całą litanię. Dzięki coachingowi udało nam się rozwiązać najważniejsze z nich i zmienić nasz styl zarządzania. Wielu nowoczesnych menadżerów ma lata kursów na koncie, a my nie mieliśmy tyle czasu by robić te wszystkie papierki po kolei, a dopiero potem myśleć i podejmować działanie. Coaching z Panem Jakubem okazał się odpowiedzią na nasze problemy.”

Paweł Runke, współwłaściciel, Nord Ice s.c.

 

"Na coaching zdecydowałem się po namowie kolegi. Czułem pewien impas w życiu i chciałem coś zmienić, ale nie byłem pewien czy to dobry pomysł i jakie konkretnie kroki podjąć. Life coaching okazał się korzystnym rozwiązaniem w mojej sytuacji. Odpowiedziałem sobie na wiele pytań, określiłem nowe cele i zacząłem je realizować z większą pewnością i motywacją."

Karol Woźniak

 

„Dzięki sesji coachingu operacyjnego prowadzonej przez Jakuba Kusiorskiego udało mi się przeprowadzić bardzo ważne spotkanie z kontrahentem spółki, które zwieńczone zostało osiągnięciem wcześniej założonych celów. Efekt tej sesji zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Polecam tego coacha osobom, które chcą przygotować się do ważnych rozmów biznesowych.”

M. Bałuch, główna księgowa APN sp. z o.o.


WSTECZ

Kontakt

Quality Coaching

ul. Lanca 3/5
10-528 Olsztyn
tel. 790 474 185
email: biuro@quality-coaching.pl

Newsletter wypisz się

Artykuły

© 2011 Wszelkie Prawa zastrzeżone. Szkolenia Olsztyn - Coaching Olsztyn - Coach Olsztyn. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo