Współpraca

 

„Gabinet Profesjonalnej Pomocy Psychologicznej A-Thymos”.

Pomagamy odzyskać spokój i harmonię, nawiązywać poprawne relacje z innymi ludźmi, uczymy panowania nad stresem a także zarządzania własnym czasem i rozwojem osobistym.
Cel który nam przyświeca to prewencja zdrowego funkcjonowania w sferze psychologicznej.
Zapraszamy!
 

Conatopsycholog.pl

Mgr Jakub Kusiorski – psycholog, terapeuta, coach I.C.C. Gabinet psychologiczny w Olsztynie. Konsultacje, terapia i porady psychologiczne, szkolenia i warsztaty, testy i diagnostyka. Pomoc w naborze i selekcji pracowników, planowanie kariery.

 

Sailinginpoland.co.uk

Czartery jachtów, wakacje żeglarskie, rejsy, eventy dla firm, team building. Mamy do dyspozycji luksusowe jachty sportowo-turystyczne Phila 880. Żeglarstwo to nasza pasja od 18 lat. Na zamówienie oferujemy szeroką gamę usług związanych ze sportami wodnymi – zapytaj nas co możemy dla Ciebie zrobić!

 

ICC Poland

International Coaching Community jest jedną z największych profesjonalnych organizacji członkowskich dla coachów na świecie. Jest zarejestrowana jako organizacja „not for profit” w Londynie.

 

Ludzie-Wiatru

Portal sportów wodnych - windsurfing, kitesurfing, kajaki, żeglarstwo. Czartery - obozy - kolonie - spływy.


WSTECZ

Kontakt

Quality Coaching

ul. Lanca 3/5
10-528 Olsztyn
tel. 790 474 185
email: biuro@quality-coaching.pl

Newsletter wypisz się

Artykuły

© 2011 Wszelkie Prawa zastrzeżone. Szkolenia Olsztyn - Coaching Olsztyn - Coach Olsztyn. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo