Formuła coachingu

Standardowa formuła procesu coachingu wygląda następująco:
▪ Ilość sesji coachingowych: 7 (±2)
▪ Czas trwania jednej sesji: 1 - 1,5 godz.
▪ Przerwa pomiędzy sesjami: około 21 dni
▪ Czas całego procesu coachingu: około 6 miesięcy

Standardowo proces zaczyna się pierwszą sesją, na której Klient przygląda się z coachem różnym obszarom swego życia (life coaching), pracy (business coaching), funkcjonowania, strategii i zarządzania (executive coaching) lub funkcjonowania na danej płaszczyźnie i osiągania założonych wyników oraz potrzebnym kompetencjom, żeby je osiągnąć (coaching sportowy).

Oczywiście każdorazowo czas i harmonogram coachingu jest ustalany bardzo szczegółowo z Klientem i w odniesieniu do zamierzonych przez niego celów. Czas ma tu duże znaczenie, między innymi dlatego, że ugruntowanie nowych nawyków w myśleniu i w działaniu trwa w czasie. Sesja coachingowa jest punktem przełomowym, w którym można zobaczyć swoje funkcjonowanie w innym świetle. W efekcie można je modyfikować i nabywać nowe nawyki oraz doświadczenia, co ma miejsce w okresie przerwy pomiędzy sesjami. Taka formuła działania przynosi największe korzyści pozostając zarazem przystępną i atrakcyjną dla naszych Klientów.


WSTECZ

Kontakt

Quality Coaching

ul. Lanca 3/5
10-528 Olsztyn
tel. 790 474 185
email: biuro@quality-coaching.pl

Newsletter wypisz się

Artykuły

© 2011 Wszelkie Prawa zastrzeżone. Szkolenia Olsztyn - Coaching Olsztyn - Coach Olsztyn. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo