Referencje

"Coaching z Kubą to ciekawa forma współpracy, która otworzyła mi oczy na wagę kwestii mentalnych w zawodowym sporcie. Praca przebiega w przyjaznej atmosferze i przekłada się na efektywność. Kompetencje, które zacząłem wzmacniać i rozwijać oraz poznane techniki przyniosły korzystne rezultaty już po pierwszych spotkaniach. Zarządzanie emocjami to bardzo ważny aspekt w profesjonalnym sporcie – mój stan spokoju, relaksu i skupienia jest coraz większy przez co osiągam coraz lepsze wyniki."

                                                                  Arkadiusz Brzozowski - Mistrz Europy w Windsurfingu RSX
 

"Dzięki współpracy z Kubą mój zawodnik nabrał zdecydowanie więcej pewności w rywalizacji sportowej. Stał się bardziej dojrzały i zupełnie inaczej reaguje na kwestie związane ze stresem startowym. Obecnie nie wyobrażam sobie sportu wyczynowego bez współpracy z psychologiem sportowym czy coachem. Jest to nieodłączny element na drodze do mistrzostwa sportowego. Kontakt z Kubą jest dodatkowo łatwiejszy ponieważ czuje On ducha rywalizacji sportowej i sam uprawia SPORT. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Jakubem".

                                                                    Tomasz Stefański
                                                                    Trener żeglarstwa w Klubie Sportowym "Baza Mrągowo"
 

"Miałem przyjemność współpracować z Panem Jakubem w zakresie coachingu sportowców. Z całą pewnością mogę polecić go wszystkim tym, którzy mają problem z wiarą w siebie i we własne umiejętności z różnych względów. Człowiek bardzo sympatyczny, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, a przede wszystkim potrafi słuchać i rozumie ludzi. Po kilku spotkaniach uwierzyłem w siebie co od razu miało przełożenie na osiągane przeze mnie wyniki sportowe. Natchnął mnie dużą dawką optymizmu i na nowo zbudował moją pewność siebie. Dziękuję!"

                                                                Radosław Stefanowicz - zawodowy piłkarz - Stomil Olsztyn
 

"Na coaching zdecydowałem się po namowie kolegi. Czułem pewien impas w życiu i chciałem coś zmienić, ale nie byłem pewien czy to dobry pomysł i jakie konkretnie kroki podjąć. Life coaching okazał się korzystnym rozwiązaniem w mojej sytuacji. Odpowiedziałem sobie na wiele pytań, określiłem nowe cele i zacząłem je realizować z większą pewnością i motywacją."

Karol Woźniak

.

# # # # >
# # # #
# #

WSTECZ

Kontakt

Quality Coaching

ul. Lanca 3/5
10-528 Olsztyn
tel. 790 474 185
email: biuro@quality-coaching.pl

Newsletter wypisz się

Artykuły

© 2011 Wszelkie Prawa zastrzeżone. Szkolenia Olsztyn - Coaching Olsztyn - Coach Olsztyn. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo